Lista planurilor selectate

Lista planurilor de afaceri selectate pentru finanțare în cadrul schemei de ajutor de minimis „Romania Start Up  Plus”, in cadrul proiectului Start-up,Stand-up” POCU/82/3/7/104013

 

Nr.crt     Nume, prenume      Judet                   Punctaj obtinut               Buget (lei)      STATUS

 

1     Munteanu Titus                               AR                                 89          155919     SELECTAT

2     Ternauciuc Irina                              AR                                 89          156000     SELECTAT

3     Lance Simona                                   CS                                  79          155550     SELECTAT

4     Minescu Carmen Ramona             CS                            57,67           154970     SELECTAT

5     Vargas Adelin                                   HD                           93,67           155995     SELECTAT

6     Pleian Maria                                     HD                           82,22     151842,51     SELECTAT

7     Marina Andrei                                 TM                           89,33           156044     SELECTAT

8     Mihalache Andrei                            TM                                89          156000     SELECTAT

9     Bercean Reka                                   AR                            88,67           104700     SELECTAT

10     Buchert Paul                                    TM                           87,67     155847,74     SELECTAT

11     Patru Aurel                                       AR                            87,11           156000     SELECTAT

12     Smaranda Cristina                           TM                           86,33           156047     SELECTAT

13     Boros Ladislau                                  AR                            86,11           156000     SELECTAT

14     Benea Rares                                     AR                            86,11           156000     SELECTAT

15     Petrescu Lucian                               TM                           85,67           156000     SELECTAT

16     Medelean Adrian                            TM                           85,33           155938     SELECTAT

17     Nicorescu Alina                                AR                            84,67           155975     SELECTAT

18     Bugariu Dan                                     TM                           84,22           155890     SELECTAT

19     Dariciuc Radu                                   TM                           83,56       156047,5     SELECTAT

20     Mihai Alexandra                              TM                           83,33           156047     SELECTAT

21     Buran Georgeana                            TM                           82,89           156017     SELECTAT

22     Popescu Ecaterina                          AR                            82,56           156000     SELECTAT

23     Circa Horea                                      TM                           82,11           156000     SELECTAT

24     Petcu Alexandra                              TM                                82     155878,82     SELECTAT

25     Firoiu Dragos                                    TM                           81,33           156047     SELECTAT

26     Rigler Alexandra Maria                  TM                           81,11           155966     SELECTAT

27     Petcu Sergiu Vlad                            TM                                81          156047     SELECTAT

28     Czako Timea                                     TM                           80,89           156000     SELECTAT

29     Tirziu Dan                                         TM                           80,89           156047     SELECTAT

30     Maxer Ana Maria                            HD                           80,33           156000     SELECTAT

31     Deaconeasa Alexandru                  TM                                80          156047     SELECTAT

32     Tudor Otilia Raluca                         TM                           79,11           155602     SELECTAT

33     Neron Margareta                            AR                            78,33     132634,08     SELECTAT

34     Martinov Valentina                         HD                           78,00           156000     SELECTAT

35     Banciu Daniela                                 TM                           77,78           155900     SELECTAT

36     Crisan Dan                                        TM                           77,67           154278     SELECTAT

 

 

Lista planurilor de afaceri selectate provizoriu pentru finanțare în

cadrul schemei de ajutor de minimis „Romania Start Up  Plus”, in cadrul proiectului Start-up,Stand-up” POCU/82/3/7/104013

Nr.crt     Nume, prenume      Judet                   Punctaj obtinut               Buget (lei)      STATUS

Lista provizorie – buget

37     Hapenciuc Alma                              TM                           76,44           156000      84392,35 lei si LISTA REZERVE

 

 

 

Lista planurilor de afaceri rezerve în cadrul schemei de ajutor de

minimis „Romania Start Up  Plus”, in cadrul proiectului Start- up,Stand-up” POCU/82/3/7/104013

 

Nr.crt     Nume, prenume      Judet                   Punctaj obtinut               Buget (lei)      STATUS

 

37     Hapenciuc Alma                              TM                           76,44           156000     LISTA REZERVE

38     Suici Radmila Natalia                      TM                           73,44           156000     LISTA REZERVE

39     Rupacici Oana                                  TM                           73,22           156000     LISTA REZERVE

40     Furca Lucian                                     TM                           72,67           156000     LISTA REZERVE

41     Botinesteanu Radu                         TM                           72,56           156000     LISTA REZERVE

42     Sirbu Horia Valentin                       HD                                 72          155965     LISTA REZERVE

43     Bohateret Andrei                            HD                           71,56           143840     LISTA REZERVE

44     Topliceanu Patricia                         TM                           71,33           155672     LISTA REZERVE

45     Nicolae Silviu Cristian                     TM                           70,78           156000     LISTA REZERVE

46     Otlacan Mihai                                  AR                            70,44       156047,5     LISTA REZERVE

47     Moldovan Leontina                        TM                           70,22           155870     LISTA REZERVE

48     Atimut Florin                                    AR                            69,89           156000     LISTA REZERVE

49     Korda Arpad Giany                          TM                           66,67           155960     LISTA REZERVE

50     Cetean Letitia                                  HD                           66,56           155566     LISTA REZERVE

51     Man Ciprian                                     TM                           65,44           156000     LISTA REZERVE

52     Briscan Cristina                                TM                           63,56       155929,5     LISTA REZERVE

53     Banciu Daniel                                   TM                                63          156000     LISTA REZERVE

54     Grimm Maria Sonela                      TM                           62,67           155962     LISTA REZERVE

55     Kius Larisa Violeta                           TM                           61,33           155999     LISTA REZERVE

56     Neagoe Eugen                                 TM                           60,89           148023     LISTA REZERVE

57     Lazar Alexandru Daniel Ioan         AR                            59,78           141796     LISTA REZERVE

58     Popa Roxana                                    TM                           57,11           156000     LISTA REZERVE

59     Vaszko Claudia                                 TM                           55,33           155672     LISTA REZERVE

60     Maris Simina Stefania                    TM                                54          155502     LISTA REZERVE

61     Stancu Giovana                               CS                            52,33           100050     LISTA REZERVE (REZERVA 1 CS)

62     Sitariu Mihai                                     CS                            52,11           156047     LISTA REZERVE

63     Lungu Alexandru                             TM                           51,11           156047     LISTA REZERVE

64     Ghita Cristian                                   TM                           50,78           156000     LISTA REZERVE

65     Munteanu Alexandru                     TM                           49,44           156047     LISTA REZERVE

66     Borca Cristina                                  TM                           47,22           133300     LISTA REZERVE

67     Marcu Daniela – Irina                      TM                           41,56     155952,13     LISTA REZERVE

68     Miu Paul                                           TM                           41,56           156036     LISTA REZERVE

69     Serbanescu Roberta                       AR                            41,11           155892     LISTA REZERVE

70     Casap Mario                                     TM                           39,56           152850     LISTA REZERVE

71     Mihnea Lavinia                                TM                                31          156047     LISTA REZERVE

 

Lista poate fi descarcata si in format pdf: lista selectie