Rezultate faza B

Lista  participanților și a punctajului aferent, în ordine  descrescătoare  a  punctajului  si  crescătoare  a  valorii  planului  de afaceri  in  caz  de punctaj egal, aferent fazei B

 

Nr.crt Nume, prenume Judet Punctaj obtinut Buget (lei)
1 Vargas Adelin HD 93,67 155995
2 Marina Andrei TM 89,33 156044
4 Munteanu Titus AR 89 155919
5 Ternauciuc Irina AR 89 156000
3 Mihalache Andrei TM 89 156000
6 Bercean Reka AR 88,67 104700
7 Buchert Paul TM 87,67 155847,74
8 Patru Aurel AR 87,11 156000
9 Smaranda Cristina TM 86,33 156047
11 Boros Ladislau AR 86,11 156000
10 Benea Rares AR 86,11 156000
12 Petrescu Lucian TM 85,67 156000
13 Medelean Adrian TM 85,33 155938
14 Nicorescu Alina AR 84,67 155975
15 Bugariu Dan TM 84,22 155890
16 Dariciuc Radu TM 83,56 156047,5
17 Mihai Alexandra TM 83,33 156047
18 Buran Georgeana TM 82,89 156017
19 Popescu Ecaterina AR 82,56 156000
20 Pleian Maria HD 82,22 151842,51
21 Circa Horea TM 82,11 156000
22 Petcu Alexandra TM 82 155878,82
23 Firoiu Dragos TM 81,33 156047
24 Rigler Alexandra Maria TM 81,11 155966
25 Petcu Sergiu Vlad TM 81 156047
26 Czako Timea TM 80,89 156000
27 Tirziu Dan TM 80,89 156047
28 Maxer Ana Maria HD 80,33 156000
29 Deaconeasa Alexandru Claudiu TM 80 156047
30 Tudor Otilia Raluca TM 79,11 155602
31 Lance Simona CS 79 155550
32 Neron Margareta AR 78,33 132634,08
33 Banciu Daniela TM 77,78 155900
34 Crisan Dan TM 77,67 154278
35 Martinov Valentina HD 77,67 156000
36 Hapenciuc Alma TM 76,44 156000
37 Suici Radmila Natalia TM 73,44 156000
38 Rupacici Oana TM 73,22 156000
39 Furca Lucian TM 72,67 156000
40 Botinesteanu Radu TM 72,56 156000
41 Sirbu Horia Valentin HD 72 155965
42 Bohateret Andrei HD 71,56 143840
43 Topliceanu Patricia TM 71,33 155672
44 Nicolae Silviu Cristian TM 70,78 156000
45 Otlacan Mihai AR 70,44 156047,5
46 Moldovan Leontina TM 70,22 155870
47 Atimut Florin AR 69,89 156000
48 Korda Arpad Giany TM 66,67 155960
49 Cetean Letitia HD 66,56 155566
50 Man Ciprian TM 65,44 156000
51 Briscan Cristina TM 63,56 155929,5
52 Banciu Daniel TM 63 156000
53 Grimm Maria Sonela TM 62,67 155962
54 Kius Larisa Violeta TM 61,33 155999
55 Neagoe Eugen TM 60,89 148023
56 Lazar Alexandru Daniel Ioan AR 59,78 141796
57 Minescu Carmen Ramona CS 57,67 154970
58 Popa Roxana TM 57,11 156000
59 Vaszko Claudia TM 55,33 155672
60 Maris Simina Stefania TM 54 155502
61 Stancu Giovana CS 52,33 100050
62 Sitariu Mihai CS 51,44 156047
63 Lungu Alexandru TM 51,11 156047
64 Ghita Cristian TM 50,78 156000
65 Munteanu Alexandru TM 49,44 156047
66 Borca Cristina TM 47,22 133300
67 Marcu Daniela – Irina TM 41,56 155952,13
68 Miu Paul TM 41,56 156036
69 Serbanescu Roberta AR 41,11 155892
70 Casap Mario TM 39,56 152850
71 Mihnea Lavinia TM 31 156047

 

Lista poate fi descarcata si in format PDF: lista faza B